Director Tranzactii

Adrian Grigore

Tel. 021.317.47.45/316.17.59
Fax 021.317.28.78
Mobil 0730.710.387
Email: a.grigore@brm.ro


Ringul Gaze Naturale - En-Gross:        gaze@brm.ro 

Pentru informatii si cereri despre  SPOT, Gasforward, Piata de Echilibrare  ii puteti contacta pe:


Johnny Jabra 0727.221.277 Paul Vulpe 0726.125.740 14-feb.-20
Octavian Necula 0720.706.391 Claudiu Apostol 0733.027.749 15-feb.-20
Johnny Jabra 0727.225.124 Paul Vulpe 0727.221.277 16-feb.-20
Vasile Eduard 0726.132.220 Octavian Necula 0720.706.391 17-feb.-20
Claudiu Apostol 0733.027.749 Johnny Jabra 0727.225.124 18-feb.-20
Paul Vulpe 0727.221.277 Vasile Eduard 0726.132.220 19-feb.-20
Octavian Necula 0720.706.391 Claudiu Apostol 0733.027.749 20-feb.-20
Johnny Jabra 0727.225.124 Paul Vulpe 0727.221.277 21-feb.-20
Vasile Eduard 0726.132.220 Octavian Necula 0720.706.391 22-feb.-20
Claudiu Apostol 0733.027.749 Johnny Jabra 0727.225.124 23-feb.-20
Paul Vulpe 0727.221.277 Vasile Eduard 0726.132.220 24-feb.-20




Gaze Naturale - Clienti finali: 
Octavian Necula
Mobil.: 0720706391
E-mail: necula.octavian@brm.ro
Ringul „Energie Electrica” - Clienti finali:
Johnny Jabra

Claudiu Apostol

Mobil: 0727.225.124
Email: johnny.jabra@brm.ro

claudiu.apostol@brm.ro



Ringul „Cereale si Alte Produse Agricole”
Ringul „Marfuri Generale”
Ringul „Materiale de Constructii”
Ringul „Produse Petroliere”
Ringul „Carbune”

Bogdan Butariu

Compartiment Piata la Disponibil

Tel. 021.317.47.45/316.17.59
Fax 021.317.28.78
Mobil 0720.400.204

Email: bogdan.butariu@brm.ro

Ringul „Certificate CO2″

Adrian Grigore

Compartiment Piata la Disponibil
Tel. 021.317.47.45/316.17.59
Fax 021.317.28.78
Mobil 0730.710.387
Email: a.grigore@brm.ro